logo acmp cgpm
dé militaire vakbond

NL

FR

EN

Zoek een afgevaardigde

Wie is wie

Collectieve belangenbehartiging

Huwart YYves Huwart

Voorzitter

Vaste afgevaardigde
Lid van de Directieraad
Dagelijks beheer
Onderhandeling en overleg 

0477/54 47 60
yves.huwart@acmp-cgpm.be


HULIN Jean Pierre New
Jean-Pierre Hulin

Verantwoordelijke leider

Lid van de Directieraad
Consulent collectieve dossiers
Onderhandeling en overleg

0475/65 21 73
jean-pierre.hulin@acmp-cgpm.be


 

BALYU Richard Web
Richard Balyu

Verantwoordelijke leider

Lid van de Directieraad
Dagelijks beheer en - toezicht

0496/93 50 75
richard.balyu@acmp-cgpm.be


SEMPELS Karien New
Karien Sempels

Verantwoordelijke leider

Lid van de Directieraad
Dagelijks beheer en - toezicht

0472/78 92 15
karien.sempels@acmp-cgpm.be


 

Individuele belangenbehartiging

LEEUWS Nico Web
Nico Leeuws

Vaste Afgevaardigde

Dagelijks beheer
Algemene bijstand rechtspositie militairen

0494/05 50 15
nico.leeuws@acmp-cgpm.be


MACHARIS William Website
William Macharis

Vaste Afgevaardigde

Dagelijks beheer
Algemene bijstand rechtspositie militairen

0474/38 33 58
william.macharis@acmp-cgpm.be


 

RUSSO Alain
Alain Russo

Vaste afgevaardigde 

Algemene bijstand rechtspositie militairen

0497/92 42 26
alain.russo@acmp-cgpm.be


 

LEHNERTZ Eric Web2
Eric Lehnertz

Consulent individuele dossiers - Franstalig
Specialisatie: MC(B)GR en Vergoedingspensioenen

0471/13 70 37
eric_4gn@yahoo.fr


GALLEIN-Fritz-2.jpg  
Fritz Gallein

Consulent individuele dossiers - Nederlandstalig
Specialisatie: MC(B)GR en Vergoedingspensioenen

0479/87 57 69
fgallein1@gmail.com


 

GUYAUX Philippe Whos who 
Philippe Guyaux

Consulent individuele dossiers – Franstalig
Specialisatie: Vergoedingspensioenen

0479/67 68 36
guyaux.philippe@gmail.com


 

Welzijnsmaterie

RIEM Armand
Armand Riem

Vaste afgevaardigde

Verantwoordelijke leider
Lid van de directieraad
Dagelijks beheer
Onderhandeling en overleg
Coördinatie en begeleiding Basis Overlegcomité's

0494/61 95 02
armand.riem@acmp-cgpm.be


SION Philippe New
Philippe Sion

Vaste afgevaardigde

Verantwoordelijke leider
Lid van de directieraad
Dagelijks beheer
Onderhandeling en overleg
Coördinatie en begeleiding Basis Overlegcomité's

0475/47 19 15
philippe.sion@acmp-cgpm.be


Communicatie

BANDINELLI Concetto
Concetto Bandinelli

Vaste afgevaardigde

Communicatiebeheerder van de publicaties van de militaire vakbond

0496/31 69 77
concetto.bandinelli@acmp-cgpm.be


Portrait Laurent SCHMITZ2
Laurent Schmitz

Vaste afgevaardigde

Communicatiebeheerder van de publicaties van de militaire vakbond

0485/03 70 43
laurent.schmitz@acmp-cgpm.be


 

Secretariaat

hilde
Hilde Kinnart

Administratief medewerkster

Ledenbeheer en administratie

02/245 72 14
srt@acmp-cgpm.be


 

DELMOTTE Jean Pierre New
Jean-Pierre Delmotte

Administratief medewerker

Ledenbeheer en administratie

02/245 72 14
srt@acmp-cgpm.be