logo acmp cgpm
dé militaire vakbond

NL

FR

EN

Zoek een afgevaardigde

Wie is wie

Collectieve belangenbehartiging

Huwart YYves Huwart

Secretaris-generaal

Vaste afgevaardigde

Lid van de Directieraad

Dagelijks beheer

Onderhandeling en overleg 

0477/54 47 60
yves.huwart@acmp-cgpm.be

HULIN Jean Pierre Web 
Jean-Pierre Hulin

  

Consulent collectieve dossiers

Onderhandeling en overleg

 

0475/65 21 73
jeanpierre.hulin@gmail.com 


 

MAERTENS Steve

Steve Maertens 

 

Lid van de Directieraad

Dagelijks beheer en - toezicht

0495/64 25 36
steve.maertens@acmp-cgpm.be 

Individuele belangenbehartiging

LEEUWS Nico Web

Nico Leeuws

Vaste Afgevaardigde

Lid van de directieraad

Dagelijks beheer

Algemene bijstand rechtspositie militairen

0494/05 50 15
nico.leeuws@acmp-cgpm.be

DUQUESNE Filip

Filip Duquesne

Vaste afgevaardigde 

Algemene bijstand rechtspositie militairen

Presidiummember & Auditor EUROMIL

0476/28 89 89
filip.duquesne@acmp-cgpm.be

RUSSO Alain

Alain Russo

Vaste afgevaardigde 

Algemene bijstand rechtspositie militairen

 0497/92 42 26
alain.russo@acmp-cgpm.be


 

LEHNERTZ Eric Web2

Eric Lehnertz

Consulent individuele dossiers - Franstalig

Specialisatie: MC(B)GR en Vergoedingspensioenen

0471/13 70 37
eric_4gn@yahoo.fr

GALLEIN-Fritz-2.jpg  

Fritz Gallein

Consulent individuele dossiers - Nederlandstalig

Specialisatie: MC(B)GR en Vergoedingspensioenen

0479/87 57 69
fgallein1@gmail.com

PEIRE Marnix

Marnix Peire

Consulent individuele dossiers - Nederlandstalig

Specialisatie: MC(B)GR en Vergoedingspensioenen

0496/48 87 10
marnix.peire@telenet.be

Welzijnsmaterie

RIEM Armand

Armand Riem

Vaste afgevaardigde

Lid van de directieraad

Dagelijks beheer

Onderhandeling en overleg

Coördinatie en begeleiding Basis Overlegcomité's

0494/61 95 02
armand.riem@acmp-cgpm.be

SION Philippe Web

Philippe Sion

Vaste afgevaardigde

Lid van de directieraad

Dagelijks beheer

Onderhandeling en overleg

Coördinatie en begeleiding Basis Overlegcomité's

0475/47 19 15
philippe.sion@acmp-cgpm.be

Communicatie

BANDINELLI Concetto

Concetto Bandinelli

Vaste afgevaardigde

Communicatiebeheerder (coördinatie van maandblad "De Schildwacht")

0496/31 69 77
concetto.bandinelli@acmp-cgpm.be

Secretariaat

hilde

Hilde Kinnart

Administratief medewerkster

Ledenbeheer en administratie

02/245 72 14
srt@acmp-cgpm.be

DELMOTTE Jean Pierre Web

Jean-Pierre Delmotte

Administratief medewerker

Ledenbeheer en administratie

02/245 72 14
srt@acmp-cgpm.be